Velikonoční procházka 2018

30.03.2018 15:00 - 18:00

Na Velký Pátek 30.3. jste se s námi mohli projít hezkou cestou, která vedla v Sázavě od kiosku Pod Vrbou až na Votočnici. Po cestě byl pro děti připravený zábavný program s velikonočními úkoly.
Děti na začátku cesty dostaly velikonoční pomlázku, na kterou mohly během celé cesty sbírat barevné stužky. Na prvním stanovišti si děti připomněly pár velikonočních symbolů, které kreslily v lese na folii. Poté se pokoušely trefit barevnými vajíčky do plata od vajíček. Říká se, aby nás nepokakal beránek, tak bychom měli mít na sobě něco nového… Tak si děti vyrobily vlastní náhrdelník.
Na děti čekalo hned několik i živých překvapení. Děti přes houpačku měly možnost dojít nakrmit slepice. Dále byli k vidění i králici. Nesměli jsme opomenout na malování vajíček. Děti si namalovaly svůj vlastní velikonoční balónek, za který získaly poslední stužku na svojí pomlázku. Pomlázka byla již ozdobena a mohlo se jít koledovat. Děti u krásné dívky v kroji mohly vykoledovat zaslouženou sladkou odměnu. Na konci procházky na nás čekaly ovečky a také ve vysoké trávě byl zahlédnut poskakující zajíc https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fd8/1.5/16/1f60a.png
? 
Na velikonoční procházce proběhla sbírka pro sbírkový projekt POMOZTE DĚTEM a přispělo se hezkou částkou ve výši 5050,-. Za příspěvek pro sbírkový projekt byla možnost si odnést velikonoční dekorace, které vyráběly děti z MŠ Sázava, MŠ Beruška v Ondřejově, MŠ Radvanice, naše babičky a další skvělí lidé. Moc děkujeme, že jste se s námi zapojili do sbírky.

Přálo nám i počasí a tak jsme si VELIKONOČNÍ PROCHÁZKU se všemi zúčastněnými mohli užít jak jen to šlo.https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fd8/1.5/16/1f60a.png?

Kolektiv HURÁ ZA ZÁBAVOU při TJ KAVALIER SÁZAVA z.s.