Velikonoční procházka 2017

14.04.2017 15:00 - 17:00

Dne 14. 4. 2017 na Velký pátek  jsme uspořádali pro děti a jejich rodiče, kamarády, příbuzné a pro širokou veřejnost VELIKONOČNÍ PROCHÁZKU, kterou doprovázely zábavné úkoly na velikonoční téma.

V lese jsme hledali velikonoční vajíčka, co cestou poztrácel zajíček, přivítali jsme jaro ozdobami z klacíků, kytiček a všeho, co bylo po ruce, na lžíci jsme přenášeli syrová vajíčka, navázali jsme si stužky na velikonoční pomlázku a hledali ukrytý poklad. Najednou jsme zpovzdálí zahlédli velikonočního zajíčka, kterého se nám podařilo chytit. Zajíček měl pro každé dítě sladkou nadílku.  Na závěr bylo pro všechny připraveno malé občerstvení. Nesmíme zapomenout zmínit, že jsme měli možnost nakrmit a pohladit ovečky, ze kterých děti měly velkou radost, za to děkujeme Lukáši Fiantokovi.

Chceme Všem, kteří se s námi byli projít v krásný slunečný den, moc poděkovat za účast. Bez Vás bychom si procházku tolik neužili. Chyběl by tomu dětský smích, rozzářená dětská očička a příjemná společnost rodičů, rodiny, kamarádů… Velké poděkovaní patří našim pomocným silám, které byly rozmístěny na daných stanovištích, Pavlu Novákovi za upletení pomlázek a kamarádkám a babičkám za upečení dobrot.

Na fotky z VELIKONOČNÍ PROCHÁZKY se můžete podívat zde.